Hakkımda

kemal-bolatEhh hadi biraz bişeyler anlatim de dinle..
Merhabalar. Ben Kemal. Ee malum hakkımda sayfası olunca biraz havalı olsun istedim ama solda gördüğün o havalı fotoğrafa bakarak sakın ön yargılı olma! Sen bana bir ulaş. Beni bir tanı. Buradan her şeyi yazmak pek uygun olmuyor..
Kısaca şöyle bahsedeyim; sene 2005-2006 filandı işte o zaman ergenlik şudur budur derken bilgisayarla epey haşır neşir yaşıyorduk. MSN, mIRC falan filan, hatta Facebook’un bile İngilizce olduğu, kimsenin kullanmadığı zamanlardan bahsediyorum.. O zaman başladık bu işlere. Gel zaman git zaman lise bitti. Erciyes Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü’nü kazandım.
Okul hayatım boyunca açıkçası derslerle pek ilgilenmedim. Arkadaşlarımdan aldığım notlara 1 hafta bakarak dersleri geçtim. Onun dışında okulumuzun Tasarım Ofisi’nde Webmaster olarak çalışıyordum. Bir çok projeye imza attım. Ödüller aldım. Fakat itiraf etmeliyim ki bunların hiçbiri meslek sahibi olabilmek için işe yaramıyordu. Bunu mezun olunca anladım. Ben de farklı yolları seçtim. Şuan hobi olarak bu işlerle uğraşıyorum 🙂